خرید آسان ومطمئن،باهدف جلب رضایت شما

مردم چین معمولا نسبت به سایر مردم جهان از عمر طولانی تری برخوردارند، اخیرا نتایج یک تحقیق ، بخشی از رازهای طول عمر چینی ها را فاش کرده است که خلاصه آن از نظرتان می گذرد:

چینی ها توجه زیادی به تکنیک های ماساژ دارند وازخدمات متخصصان ماساژ دراین زمینه بسیار بهره می برند.بسیاری از مردم این کشور بایادگیری انواع ماساژها ، آنها را درمنزل روی خود واعضای خانواده شان اجرا می کنند وبه این ترتیب با تخلیه تنش ها ، استرس ها واسپاسم های عضلانی از بدن ، اجازه ماندگاری ومزمن شدن آنها رادربدن نمی دهند.

مصرف گیاه جنسینگ که یک گیاه موروثی درمیان چینی ها است بسیار درافزایش طول عمر این گروه از مردم موثر است.گیاه جنسینگ که رشد آن 50 سال طول می کشد  نسل به نسل ازخانوده ای به خانواده ای دیگر تعلق می گیرد. امروز درجهان داروهای زیادی با عصاره واسانس این دارو تهیه ودراختیار مردم درسراسر جهان قرار می گیرد.

یکی از کابردی ترین روش ها برای افزایش طول عمر وتقویت بنیه وقوای جسمانی به ویژه درزنان استفاده از فشار درمانی درنقاط خاصی از بدن مانند کف دست ها وکف پاهاست. درمانگران این شیوه درمانی ارایه ماساژ وفشار درمانی در تمامی نقاط دست وپارا دربهبود عملکرد وتقویت اندام ها موثر می دانند.تنها باید به خاطر داشته باشید این ماساژها به صورت یکسان ومساوی برای هر2 کف دست یا هر 2 کف پا به بیمار ارائه شود.

درهندوستان نیز درمانگران طب آیورودا متعادل سازی دوشاها یا اخلاط بدن را یکی از عوامل موثر در افزایش طول عمر بدن می دانند. به اعتقاد این گروه از درمانگران حفظ تعادل ونظم درونی درجسم وروح کمک زیادی به بهبود عملکرد ارگان ها واندام درونی بدن داشته  وبه افزایش طول عمر منتهی می شود. این درمانگران استفاده از تکنیک ها وتمرین های تنفسی وآرام بخش وحرکات کششی ذهن وجسم را برای بهبود عملکرد دستگاههای بدن وآرامش ذهن وروح بسیار موثر می دانند.

سلامتیرانمحصولات ویژه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات